Press "Enter" to skip to content

Kanapių aliejus: gydomosios savybės, kurios gali maloniai nustebinti

Kadaise iš sėjamųjų kanapių (Cannabis sativa) augalų sėklų gaunamas brangus kanapių aliejus buvo persipynęs su mūsų protėvių kasdiene veikla ir skelbė natūralų sveikatingumo ir gyvybingumo prieglobstį. Kanapės buvo naudojamos daugybėje sričių – nuo mitybos iki ritualų, nuo sveikatos priežiūros priemonių iki amatininkų dirbinių. Šiame pasakojime keliaukime atgal ir ištirkime, kaip kanapių aliejus, kuriame nėra daug THC, taigi jis nėra psichoaktyvus, per praeities nurodymus tapo sveikatos, tradicijų ir kultūros gobelenu.

Priimkite kanapių aliejaus tradiciją

Mūsų protėviai kanapių aliejų priėmė kaip galingą priemonę ryšiui su žemiškuoju ir dieviškuoju pasauliu užmegzti, susiedami jį su kultūriniais ir dvasiniais gobelenais. Jie suvokė jį kaip gyvybiškai svarbų gyvybės šaltinį, gerovės įsikūnijimą ir neatsiejamą tradicinių pasakojimų dalį. Todėl jie diktavo: „Tegul kanapių aliejus teka per mūsų praktiką, kad susietų mus su žeme ir dangumi, kad tarnautų kaip kanalas tarp mūsų fizinės būties ir nežemiškųjų pasaulių.”

Maistinio potencialo suteikimas kulinarijos menui

Praeities kulinarijoje kanapių aliejus buvo giriamas dėl savo maistinių savybių ir subtilių kulinarinių savybių. Istorinių bendruomenių matriarchai ir patriarchai teigė: „Kanapių aliejus, kuris praturtina mūsų patiekalus maistine verte ir savo subtiliais riešutiniais atspalviais šnabžda pasakojimus apie mūsų protėvių kulinarinį meistriškumą.

Švęskite jaunatvišką gyvybingumą per amžius

Praeityje oda, kaip gyvybingumo ir energingumo liudijimas, dažnai buvo tepama kanapių aliejumi. Nurodymas buvo aiškus: „Naudokite kanapių aliejų, mūsų skydą nuo laiko kaprizų, saugantį mūsų odą, atspindintį mūsų tvirtumą ir atsparumą epochoms, siekiančioms mus užgožti.”

Ramiai įveikite stresą

Šurmuliuojančiose epochose stresas ir nesutarimai siekė įsipainioti į kasdienio gyvenimo gobeleną. Taip įsakė mūsų protėviai: „Tegul kanapių aliejus būna mūsų tylusis sargas, įsitaisęs mūsų kasdieniuose ritualuose, kuriantis ramybės šventoves tarp audrų ir gelbstintis mūsų dvasią, kad ji ramiai ir grakščiai įveiktų neramumus.”

Suderinkite skausmą su vidine pusiausvyra

Skausmo ir diskomforto klausimais kanapių aliejus tapo mūsų pirmtakų šnabždama paslaptimi. Jie nurodė: „Leiskite kanapių aliejų naudoti kaip sąjungininką kovojant su skausmais, siekiančiais išbalansuoti mūsų esybę, leiskite jam atkurti mūsų sausgyslių ir dvasios harmoniją, subalansuoti per mus tekančias energijas”. Jie ieškote patikimų produktų – galite apsilankyti nuorodoje Hempo CBD aliejus