Press "Enter" to skip to content

Šilumos siurbliai oras oras: kada verta rinktis?

Apie šilumos siurblius oras oras girdime dažnai, tačiau ne visi gilinamės, kas tai yra ir kodėl iš tiesų juos verta pasirinkti. Tenka pripažinti, jog dažnai žmonės susidaro patys klaidingą nuomonę, pasikliaudami gandais, o ne faktais. Tad neretai galima išgirsti, jog žmonės net nesidomi šilumos siurbliais oras oras, nes mano, kad jie yra brangūs, kenkia aplinkai ir panašiai. Tačiau visa tai yra tik mitai, kurie nėra pagrįsti. Šilumos siurbliai oras oras yra puikus pasirinkimas visiems dėl daugelio priežasčių. Visų pirma, jie ne tik šildo, bet ir vėsina orą. Tad puikiai tinka ne tik žiemos metu, bet ir vasaros sezonu. Taip pat šilumos siurbliai yra ekologiški bei ekonomiški. Tai retas derinys, tad tai dar viena priežastis, kodėl verta juos išmėginti. Šilumos siurblius oras oras gali rinktis visi – tiek naujos, tiek senos statybos namų gyventojai. Ir dar geriau tai, jog šilumos siurbliai oras oras puikiai tinka ir butams, ir namams, ir kitokios paskirties pastatams.

Su kokiais mitais dažniausiai tenka susidurti?

Šilumos siurbliai oras oras yra puikus pasirinkimas, tačiau kai kurie vis dar tiki nepagrįstais mitais. Su kokiais tenka dažniausiai susidurti?

·        Šilumos siurbliai oras oras nėra brangūs. Žinoma, kai kurie gali manyti, jog tokia oro temperatūros valdymo sistema gali būti labai brangi, tačiau atsižvelgiant į kitų panašių gaminių kainas, galima labai greitai suprasti, jog šilumos siurbliai oras oras nėra brangus pasirinkimas.

·        Tinka tik naujiems namams. Tai dar vienas mitas. Kaip ir minėjome, šilumos siurbliai oras oras tinka bet kokio senumo ar įrengimo namams bei pastatams.

·        Sunkiai valdomi. Šilumos siurbliai yra paprastai valdomi, be to, yra suteikiamos instrukcijos, kurios visą procesą padaro tik dar paprastesniu.

·        Nėra ekologiški. Šilumos siurbliai oras oras kaip tik yra ekologiški, tad tai – visiškas mitas.

·        Sunkiai montuojami. Montavimo procesas yra ne tik paprastas, bet ir greitas.

·        Reikės daug priežiūros. Tai taip pat yra mitas. Šilumos siurbliai oras oras yra savarankiški, tad jiems tikrai nereikės daug priežiūros.