Press "Enter" to skip to content

5 dalykai, kuriais turite pasidomėti prieš pirkdami medžio pjuvenų briketus

Ruošiatės pirkti medžio pjuvenų briketus? Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie žiemos metu nori nesukti sau galvos dėl galimų šalnų ir gyventi namuose šiltai ir patogiai. Visgi prieš perkant pjuvenų briketus yra verta atsakyti sau į tam tikrus klausimus. Tai padės ne tik tinkamai pasirinkti pjuvenų briketus, bet ir būsite tikri, kad pasirinkti pjuvenų briketai atitinka visus jūsų keliamus reikalavimus.

Kokio medžio pjuvenų briketus perkate?

Labai svarbu nepamiršti, jog pjuvenų briketai gali būti iš skirtingos medienos. Kokią rinktis? Beržo briketai yra labai dažnas pasirinkimas, kadangi jų kaina palanki pirkėjams, o kokybė – stebinanti. Visgi galima pastebėti, jog pardavėjai siūlo rinktis ir kitus pasirinkimus, pavyzdžiui, kietmedžio briketai taip pat gali būti labai kokybiški. Na, o tie, kurie neapsisprendžia, ką pasirinkti, gali rinktis mišrios medienos briketus.

Ar gaminys natūralus?

Turbūt ne paslaptis, jog šiais laikais žmonėms vis svarbiau yra rinktis ekologiškus gaminius, jog būtų galima ne tik apsaugoti aplinką, bet ir būti tikriems, jog nekenkiame sau ir aplinkiniams. Tad pasidomėkite, ar pasirinkti medžio pjuvenų briketai yra natūralūs. Jei ne, gal būtų verta rinktis kitą gaminį? Gamintojai siūlo platų natūralių pjuvenų briketų pasirinkimą, tad neverta rinktis to, kas nėra ekologiška.

Ar galima universaliai naudoti?

Kur galima naudoti pasirinktus pjuvenų briketus? Kieto kuro katilams? Židiniams? Krosnelėms? O gal visiems trims? Geriausia rinktis universalius pjuvenų briketus, kuriuos būtų galima panaudoti visur. Tokiu būdu galėsite naudoti net ir tuomet, jei pakeisite kieto kuro katilą, židinį ar krosnelę.

Ar bus patogu sandėliuoti?

Nepamirškite, kad labai svarbu ir tai, ar gaminį bus patogu sandėliuoti. Jei tokios informacijos pardavėjas nenurodo, susisiekite su juo ir pasidomėkite.

Kokias sąlygas teikia pardavėjas?

Kiek kainuoja pasirinkti pjuvenų briketai? Ar pardavėjas siūlo pristatymą? O gal patiems teks atvykti ir pasiimti? Naudinga į šiuos klausimus atsakyti dar prieš įsigyjant pjuvenų briketus. Pasirinkite kelis pardavėjus, tuomet pirkite pas tą, kuris pateikia palankias sąlygas.