Press "Enter" to skip to content

5 priežastys, kodėl verta rinktis sausą maistą katėms?

Sausas maistas katėms yra specialiai šiems augintiniams pagamintas produktas. Kiekvienas augintinis turi individualius mitybos poreikius, į kuriuos juos būtina atsižvelgti. Sauso maisto katėms gamintojai siūlo itin platų šių produktų pasirinkimą. Kokybiškas sausas maistas katėms yra neatsiejama augintinio mitybos rutinos dalis. Kodėl sausas maistas katėms toks populiarus?

Subalansuota mityba

Tinkama katės mityba yra sveikatos pagrindas. Kokybiškas sausas maistas katėms yra turtingas savo sudėtimi. Sauso maisto katėms sudėtyje yra reikalingų baltymų, riebalų, angliavandenių, vitaminų ir mineralų. Kokybiškas sausas maistas katėms yra švarios sudėties ir tinkamai subalansuotas. Dėl mažesnio vandens kiekio, sausame kačių maiste yra didesnė maistinių medžiagų koncentracija. Maitindamasis šios rūšies maistu augintinis gauna pakankamą kiekį maistinių medžiagų. 

Sveikesni dantys ir dantenos

Sausas maistas katėms ypač naudingas dantų sveikatai. Sauso maisto kramtymas padeda sumažinti dantų akmenų susidarymą, sulėtinta apnašų kaupimąsi. Dėl dantų apnašų katės gali ne tik netekti dantų, bet ir susidurti su įvairiomis sveikatos problemomis, pavyzdžiui, kepenų ir širdies ligomis. Sausas maistas katėms – puikus būdas apsaugoti augintinį nuo sveikatos problemų.

Švari sudėtis 

Kokybiškas ir tinkamai parinktas sausas maistas katėms yra saugus produktas. Sausas kačių maistas gamybos metu yra kruopščiai apdorojamas ir verdamas, todėl užteršimo bakterijomis pavojaus beveik nėra. Sausas maistas katėms yra vienas saugiausių kačių ėdalo rūšių.

Patogumas

Vienas iš pagrindinių sauso maisto katėms pranašumų yra jo patogumas. Sausas maistas katėms turi ilgą galiojimo laiką. Dėl unikalios gaminimo technologijos, jis nekeičia savo konsistencijos. Šios rūšies ėdalas katėms ilgiau išlieka šviežias, nes jame yra mažiau drėgmės. Sausas maistas katėms yra nepamainomas, jei augintinį planuojama palikti ilgesniam laikui vieną.

Dozavimas

Sausą maistą katėms ypač patogu dozuoti. Optimalus dienos maisto kiekis katei yra būtinas. Sausą maistą katėms patogu ir lengva naudoti automatinėse šėryklose. Sausas kačių maistas yra labai ekonomiškas.

Sveika katės mityba yra ypatingai svarbu. Sausas maistas katėms yra populiarus kačių savininkų pasirinkimas. Sausas maistas katėms turi nemažai privalumų. Toks maistas padeda kačių šeimininkai užtikrinti visavertę augintinio mitybą. Sausas maistas katėms padeda augintinio mitybos rutinoje. Kokybiškas maistas katėms yra geros ir švarios sudėties.