Press "Enter" to skip to content

Kokius papuošalus renkasi vyrai?

Vyrai dažnai moteris lepina papuošalais, tačiau tenka pripažinti, jog ir patys neretai mėgsta jais pasipuošti. Nepaisant to, jog vyrai nuo seno nešioja papuošalus, galima pastebėti, jog šiuolaikinė vyrų karta juos mėgsta dar labiau. Apžvelkime papuošalus, kuriuos dažniausiai renkasi vyrai.

Vyriški žiedai

Vyriški žiedai jau seniai tapo įprasta klasika. Vyrai ypač dažnai renkasi žiedus, kadangi jie ne tik papildo įvaizdį, bet ir juos patogu nešioti. Kokius žiedus renkasi vyrai? Nustebsite, tačiau vyrai negaili pinigų ir neretai renkasi aukso gaminius. Žinoma, auksas visada kainuoja brangiau, bet tenka pripažinti, jog jo vertė tik kyla, tad ir papuošalas tampa vis brangesnis. Galima sakyti, jog tai investicija. Taip pat vyrai neretai renkasi sidabro gaminius. Sidabriniai žiedai šiek tiek pigesni, todėl įperkami beveik kiekvienam vyrui.

Apyrankės

Nustebsite, tačiau vyrai labai dažnai renkasi ir apyrankes. Apyrankes renkasi įvairias, tai priklauso nuo vyro stiliaus. Visgi galima pastebėti, jog ir apyrankės pinigų vyrai tikrai negaili. Vyrai neretai renkasi labiau subtilius, nemasyvius papuošalus. Visgi pasitaiko, jog kai kurie vyrai pasirenka ir mažiau minimalistines, masyvias apyrankes.

Grandinėlės

Grandinėlės gali ne tik papuošti vyrą, bet ir turėti simbolinę reikšmę. Pavyzdžiui, ant grandinėlės gali būti išgraviruotas mylimosios vardas, brangi data ar bet kurie kiti žodžiai. Todėl nenuostabu, jog vis daugiau vyrų renkasi grandinėles. Be to, grandinėlės nėra masyvios, jas galima lengvai paslėpti po baltinukais. Tad net ir tie, kurie nemėgsta papuošalų, vis tiek gali nešioti graviruotą pakabuką ant grandinėlės.

Natūralių akmenų gaminiai

Dalis vyrų vertina ir natūralumą, tad nenustebkite pamatę vyrą su natūralių akmenų vėriniu ar apyranke – tokius gaminius vyrai taip pat renkasi. Visgi galima pastebėti, jog neretai vyrai renkasi šiek tiek tamsesnės spalvos gaminius.

Auskarai

Auskarai yra dar vienas papuošalas, kurį dažnai renkasi vyrai. Vyriški papuošalai gali ne tik papuošti vyrą, bet ir pabrėžti jo išskirtinumą, todėl vyrai itin dažnai renkasi auskarus. Visgi vyriški auskarai kiek skiriasi nuo moteriškų, vyrai labiau vertina subtilumą.